foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy do internatu.....

20 kwietnia odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas III mieszkających w internacie. Podczas programu artystycznego maturzyści wysłuchali słów płynących od młodszych mieszkańców, wspominali trzy lata spędzone w internacie spoglądając na prezentację zdjęć. Na zakończenie głos zabrał kierownik wręczając pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończono wspólnym biesiadowaniem przy kawie i słodkościach.

Podczas Wigilii szkolnej uczniowie zaprezentowali Jasełka przygotowane przez Mirosława Bodnara.

29 listopada szkolna strzelnica wypełniła się uczestnikami Mistrzostw internatu w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w kategorii dziewcząt i chłopców.

W  kategorii dziewcząt I miejsce wystrzelała Aleksandra Kaja z klasy III, II miejsce zajęła Oliwia Cichecka  również z klasy III, a na trzecim stopniu podium uplasowała się uczennica klasy I Oliwia Owczarzak.

W kategorii chłopców I miejsce wywalczył Bartosz Mowiński z klasy I. Drugie miejsce zajął uczeń klasy III Paweł Todorowski. Trzecie miejsce wystrzelał Fabian Sienkiewicz z klasy I.

30 listopada w naszym internacie, jak co roku, obchodziliśmy andrzejki – dzień wróżb i zabaw.  Mieszkańcy wcielili się w role wróżbitów i przygotowali stoiska  z wróżbami. Wszystkie pomysły okazały się bardzo ciekawe. Każdy uczeń mógł powróżyć sobie kilka razy. Podczas wróżenia śmiechu było co niemiara. Kolorowe i migające światełka sprawiły, że atmosfera była pełna magii. Dzień wróżb zakończyliśmy konkursem karaoke. Zabawę zaplanowali i zorganizowali mieszkańcy, którzy pracowali pod opieką pani Karoliny Szyderskiej oraz Kamili Lipińskiej. Wszyscy  wspaniale bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki.

Copyright © 2018 Internat ZSP Tychowo Rights Reserved.